تجهیزات پینت بال

صفحه اصلی    >    تجهیزات پینت بال

خرید تجهیزات پینت بال

تجهیزات پینت بال شهراد مشهد شامل موارد زیر می باشد. جهت سفارش و خرید هر کدام از تجهیزات با همکاران ما در مجموعه و شماره ۰۹۱۵۹۱۰۵۳۰۵  تماس بگیرید.

تجهیزات پینت بال مشهد

تفنگ یا مارکر پینت بال

یکی از تجهیزاتی که در بازی پینت بال اهمیت بسیار زیادی دارد تفنگ آن است. با توجه به نوع استفاده آن یعنی نشانه گذاری به آن مارکر نیز میگویند. لازم است این نکته را بیان کنیم که انواع مختلفی از تفنگ پینت بال وجود دارد که با توجه به عملکرد آن شامل دو مدل مکانیکی و الکترونیکی میشوند. تفنگ های مخصوص پینت بال از قسمتهای مختلفی همچون بدنه، لوله هاپر و محفظه هوا تشکیل شده اند و قابلیت شلیک توپ آنها تا سرعت ۳۲۴ کیلومتر بر ساعت و حتی بیشتر نیز میباشد.

تجهیزات پینت بال مشهد

توپ پینت بال

توپ‌های رنگی که در بازی پینت بال مورداستفاده قرار میگیرد یک پوسته ژلاتینی شکننده دارند که حاوی رنگ خوراکی محلول در آب و پلی اتیلن گلایکول میباشد. ساختار این توپ‌ها به گونه ای است که در هنگام برخورد با شخص میترکد و رنگ محلول آن روی لباس پخش میشود و این موضوع به نوعی تایید کننده برخورد گلوله با شخص است.

توجه داشته باشید که چنانچه رنگ داخل گلوله ها روی لباس شما پخش شود به هیچ عنوان جای نگرانی وجود ندارد چرا که میتوانید به راحتی آن را با آب پاک کنید. اما جنس برخی از لباس‌ها به گونه ای است که امکان جاماندن مقداری لکه روی آن وجود دارد پس به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر می‌خواهید به پینت بال مشهد بروید از لباس‌های بیرون استفاده نکنید. البته در این باشگاه لباس مخصوصی برای بازی در اختیار شما قرار میگیرد.

تجهیزات پینت بال مشهد

محافظ صورت یا ماسک پینت بال

زمانی که قصد شروع کردن بازی پینت بال را دارید باید از همان لحظه اول محافظ یا همان ماسک را روی صورت خود داشته باشید چرا که قسمت سر و صورت، علی الخصوص چشمها به عنوان آسیب پذیرترین قسمت در بازی پینت بال به حساب می آید. چنانچه فردی هنگام بازی در این قسمتها مورد اصابت توپ پینت بال قرار بگیرد امکان بروز خطرات جبران ناپذیری وجود دارد. ماسک‌ها یا محافظ صورتی که برای بازی پینت بال مورداستفاده قرار میگیرد شبیه به کلاه های ایمنی هستند و عینک‌های مخصوصی نیز جهت محافظت از چشمان بازیکن روی آنها وجود دارد.

لباس پینت بال

در پینت بال مشهد و باشگاه شهراد باتوجه به نوع بازی و اینکه قصد دارید به صورت حرفه ای یا تفریحی بازی کنید لباس متفاوت در اختیار شما قرار میگیرد.

تجهیزات پینت بال مشهد

دستکش پینت بال

دستکش پینت بال نیز به عنوان یکی دیگر از تجهیزات مهم پینت بال شهراد مشهد به حساب می‌آید که اکثرا  از چرم یا پلاستیک سخت هستند. طراحی دستکش‌ها به گونه ای است که از رخ دادن آسیب های ناشی از برخورد گلوله جلوگیری می کند. زمین خوردن در بازی پینت بال به عنوان یک بخش اجتناب ناپذیر تلقی می شود. پس از این رو پوشیدن دستکش امری مهم و حائز اهمیت به شمار می‌آید.