پینت بال مشهد

صفحه اصلی    >    پینت بال مشهد

رزرو بلیط پینت بال تفریحی و گروهی در مشهد

 ساعات کاری مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب می باشد. جهت خرید بلیت پینت بال یا رزرو زمان مورد نظر خود, با همکاران ما در مجموعه پینت بال شهراد (کوهسر مشهد) تماس بگیرید.  

قیمت بلیط پینت بال تفریحی به همراه اجاره زمین پینت بال, تجهیزات, لباس و ۱۰۰ توپ رنگی (یا ۱۶۰ توپ غیررنگی)

سانس پیشنهادی صبح

10:00

ورود

10:00-10:30

تحویل و عوض کردن لباس و سازماندهی تیم

10:30-11:00

توضیحات, قوانین و نکات ایمنی بازی

11:00-11:45

بازی 1 و2 / بازی 3و4 / بازی 5و6

11:45-12:00

عکاسی

12:00

خروج

قیمت برای توریست خارجی ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر می باشد.

ارگان ها وسازمانهایی که درخواست ارائه خدمات به گروه های بیش از ۵۰ نفر را دارند با همکاران ما در مجموعه در ارتباط باشند.

شرایط بازی تفریحی پینت بال در کلوپ شهراد (کوهسر مشهد):

  1. حداقل سن ۱۰ سال
  2. گروههای حداقل ۴ نفر تا ۱۶ نفر بازیکن
  3. مدت زمان سانس بازی دوساعت برای گروهای ۱۶نفره (۱ ساعت برای گروه های زیر ۸ نفر)
  4. همراه داشتن کفش ورزشی مناسب
سانس پیشنهادی عصر

18:00

ورود

18:00-18:30

تحویل و عوض کردن لباس و سازماندهی تیم

18:30-19:00

توضیحات, قوانین و نکات ایمنی بازی

19:00-19:45

بازی 1 و2 / بازی 3و4 / بازی 5و6

19:45-20:00

عکاسی

20:00

خروج

تجربیات شما در باشگاه

پینت بال شهراد مشهد

فراخوان جذب بازیکن حرفه ای پینت بال 

تیم پینت بال مشهد با مربیگری استاد شهراد شریفی جهت تکمیل تیم خود به دنبال افراد علاقه مند به پینت بال می باشد. جهت انجام حرفه ای بازی پینت بال و شرکت در مسابقات کشوری زیر نظر مربی تیم ملی پینت بال کشور, با همکاران ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشد.

شماره تماس: 09159105305

شرایط پذیرفته شدن شما در تیم پینت بال مشهد, علاوه بر آمادگی جسمانی و شرایط سنی, گذراندن دوره های آموزشی پینت بال به صورت حرفه ای خواهد بود. در طی دوره های آموزشی علاوه بر آشنایی بیشتر شما با بازی پینت بال, مربیان زمان بیشتری جهت کشف استعداد ها و توانایی شما در این بازی خواهند داشت که باعث افزایش شانس شما در انتخاب شدن برای تیم خواهد بود.

در صفحه بازیکنان پینت بال میتوانید لیست کاملی از بازیکنان پینت بال کشور که به صورت حرفه ای پینت بال را بازی میکنند ببینید. همچنین در صفحه شخصی استاد شهراد شریفی میتوانید بخشی از افتخارات تیم پینت بال مشهد با حضور این استاد را ببینید.

 

در میان باشگاه های متعدد مشهد پینت بال که هر یک نیز طرفداران خاص خود را دارند پینت بال شهراد مشهد نیز توانسته با به وجود آوردن یک محیط کاملاً هیجان انگیز و خاص باعث تمایز میان خود و دیگر باشگاه های موجود شود. دررابطه با زمین بازی آن باید بیان کنیم که ابعاد آن برابر عرض ۲۰ متر و طول ۶۰ متر است.

دارای برجک تک تیرانداز با ارتفاع ۳ متر از سطح زمین بازی و هدف ازاین قرار دادن برجک داشتن تسلط کامل روی حریف است. در باشگاه پینت بال شهراد مشهد شما میتوانید با استفاده از تجهیزات پینت بال جدید به همراه حمل کپسول و خشاب گلوله بازی مهیجی انجام دهید.

اگر دوست دارید پینت بال را به صورت اختصاصی آموزش ببینید، می‌توانید در دوره‌های آموزشی مدرسه پینت بال  ثبت نام کرده و زیر نظر بهترین مربیان ایران تمرین کنید.

تجربه آدرنالین در باشگاه پینت بال شهراد مشهد

حداقل ماهی یک بار (برای سلامتی واجبه 😉)
پخش ویدیو
لحظات به یاد ماندنی ثبت شده شما در

باشگاه پینت بال شهراد (کوهسر مشهد)

مربیان رسمی پینت بال

پکیج آموزش حرفه ای پینت بال در مشهد (ویژه آقایان و بانوان)

دوره مبتدی

1 جلسه
۴۰۰ هزار تومن
200 گلوله + مدرک رسمی پینت بال

دوره نیمه حرفه ای

5 جلسه
۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومن
1000 گلوله + مدرک رسمی پینت بال

دوره حرفه ای

10 جلسه
۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن
2000 گلوله + مدرک رسمی پینت بال

پینت بال شهراد (کوهسر مشهد)

پینت بال یک ورزش تیمی فوق العاده خاص و هیجان انگیز به شمار می آید و هدف اصلی از انجام این بازی حذف تیم مقابل یا رسیدن به یکی از اهداف موجود قبل از حریف است. واژه پینت بال به معنای توپ‌های رنگی و بازی پینت بال با شلیک گلوله‌های رنگی همراه است و در حین بازی هر یک از تیم‌های حریف با استفاده از موانع موجود در زمین بازی پنهان میشوند تا از این طریق امکان هدف گیری حریف از نقطه بهتر فراهم شود. در این زمینه پینت بال مشهد به دلیل برخورداری از امکانات ویژه و تجهیزات پینت بال خاص میتواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که به این بازی علاقه زیادی دارند. در بازی پینت بال دو تیم روبروی هم قرار می‌گیرند و هدف اصلی هر یک نیز حذف تیم مقابل با استفاده از شلیک ترکیب رنگ و آب است. در پایان نیز تیمی که بیشتر از دیگری مورد حمله رنگ قرار گرفته باشد بازنده است. در ادامه سعی می‌کنیم مطالب جذابتری برای پینت بال مشهد بیان کنیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اجاره زمین پینت بال در مشهد

درمیان باشگاه‌های متعدد مشهد پینت بال که هر یک نیز طرف داران خاص خود را دارند پینت بال شهراد مشهد نیز توانسته با به وجود آوردن یک محیط کاملا هيجان انگیز و خاص باعث تمایز میان خود و دیگر باشگاه‌های موجود شود. در رابطه با زمین بازی آن باید بیان کنیم که ابعاد آن برابر عرض ۲۰ متر و طول ۶۰ متر، استدارای برجک تک تیرانداز با ارتفاع ۳ متر از سطح زمین بازی و هدف از این قرار دادن برجک داشتن تسلط کامل روی حریف است. اجاره زمین پینت بال شهراد در سانس های ۱ ساعته یا ۲ ساعته امکان پذیر است. لطفا جهت اجاره زمین با همکاران ما در مجموعه پینت بال شهراد مشهد در ارتباط باشید.

پینت بال مجتمع کوهسر مشهد

اخبار پینت بال مشهد

اخبار نقل و انتقالات لیگ پینت بال سال ۱۴۰۳…

اخبار نقل و انتقالات لیگ پینت بال سال ۱۴۰۳…

تیم we are one مشهد قرارداد رسمی خود را…

معرفی سناریوهای بازی باشگاه پینت بال در مشهد

پیش از هر چیزی باید بیان کنیم که سناریوی بازی پینت بال کوهسر مشهد دارای انواع مختلف و بسیار زیادی است و تنوع قابل توجهی دارد. شما می‌توانید از بین سناریو حذفی، تصرف پرچم، از بین ‌بردن فرمانده و غیره، سناریو مورد علاقه خود را انتخاب کنید. هر یک از این بازی‌ها دارای قوانین و هدف خاص خود هستند که در ادامه سعی می‌کنیم برخی از آن‌ها را به طور کامل توضیح دهیم.

سناریو حذف بازیکن

یکی از بهترین و محبوب‌ترین سناریوها بین اکثر افراد، سناریو حذف بازیکن است. برای انجام این بازی، تعداد بازیکنان پینت بال به دو تیم تقسیم می‌شوند. البته باید به این موضوع نیز بپردازیم درصورتی‌که تعداد بازیکنان خیلی زیاد باشد، امکان تقسیم‌ کردن آن‌ها به تیم‌های بیشتر نیز وجود دارد.

 هدف اصلی از انجام این سناریو حذف تیم مقابل است. در زمان بازی تمام بازیکنان باید با تمرکز و همراهی لازم جهت حمله، نفوذ به زمین حریف، غافلگیری و شلیک به آن‌ها باعث حذف تیم مقابل شوند. در نهایت تیمی برنده می‌شود که تعداد بیشتری از حریف‌های تیم مقابل را با شلیک گلوله حذف کند.

  • چنانچه گلوله به دیگر جاهای مختلف برخورد کند و فقط رنگ آن روی لباس بازیکن بپاشد، باز هم امکان بازی‌کردن او وجود دارد و نباید نگرانی در رابطه ‌با حذف‌شدن داشته باشد.
  • چنانچه گلوله به شما برخورد کرد، اما رنگ آن پخش نشد باز هم بازیکن می‌تواند به بازی خود ادامه دهد.
  • در صورت اصابت گلوله به شما و پخش‌شدن رنگ آن دیگر حق بازی‌کردن ندارید و باید نشانه مخصوص را روی سر بگیرید و باتوجه‌به مسیری که داور مشخص می‌کند زمین را ترک کنید.

سناریو امتیازی

 این سناریو با الگوی حذفی در باشگاه پینت بال شهراد مشهد انجام می‌شود. برای انجام این بازی بازیکنان موجود به گروه‌های مختلف تقسیم شده و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند که با حذف حریف‌ها، به‌عنوان آخرین گروه بازمانده برنده بازی شوند.

هدف کلی از انجام این بازی حذف تمام بازیکنان موجود در تیم مقابل است. در هر زمان که گلوله‌ای به بازیکن اصابت کند، باید نشانه خود را بالا بگیرد و در نهایت نیز از بازی خارج شود. معمولاً این بازی به طور تیمی با ۱۰ تا ۴۰ بازیکن و با به توافق رسیدن تمام افراد به طور چند تیمی اجرا می‌شود. در نهایت تیمی به موفقیت می‌رسد که تعداد شلیک‌های رنگی زیادی به تیم مقابل خود داشته باشد. شمارش هر یک از گلوله‌های خورده شده به بازیکنان به‌عنوان امتیاز محسوب می‌شود.

پرتکرارترین سوالات در مورد بازی پینت بال؟

در این قسمت قصد داریم برای شما پاسخ پرتکرارترین سؤالات دررابطه با این بازی نام ببریم تا بتوانید اطلاعات دقیق تری در مورد آن به دست آورید.

بعد از گذراندن دوره های آموزشی میتوانید پینت بال را به صورت حرفه ای بازی کنید. مربیان ما بعد از انجام تست ها و شرایط مورد نیاز بازیکنان, به شما کمک خواهند کرد به صورت حرفه ای پینت بال را ادامه دهید.

قیمت بلیط پینت بال تفریحی در باشگاه پینت بال کوهسر مشهد به همراه اجاره زمین پینت بال, تجهیزات, لباس و ۱۰۰ توپ رنگی (یا ۱۶۰ توپ غیررنگی) نفری ۲۲۰ هزار تومان می باشد.

بله تیم پینت بال بانوان مشهد چند سال به صورت حرفه ای کار خود را در زمینه بازی حرفه ای پینت بال شروع کرده است.

معمولاً برای این بازی جثه افراد شرکت کننده در نظر گرفته میشود، اما امکان شرکت افراد بالای ۱۰ سال وجود دارد و لازم است که هر یک توانایی حمل اسلحه را داشته باشند.

در باشگاه پینت بال شهراد مشهد از گلوله های رنگی و کاملاً استاندارد و مورد قبول مجموعه استفاده میشود. علاوه بر این مورد در زمان شروع بازی به شما لباسهای مخصوص به همراه دستکش گردنپوش، کلاه های یکبار مصرف و جلیقه های ضدگلوله جهت مانع شدن از آسیب رسیدن احتمالی در زمان برخورد گلوله داده میشود. داوران بازی نیز به هیچ عنوان اجازه شلیک از فاصله نزدیک را به بازیکنان نمی دهند.

باشگاه شهراد مشهد این قابلیت را دارد تا تمام تجهیزات لازم اعم از لباسهای پینت بال در سایزهای مختلف، دستکش، کلاههای یکبار مصرف، جلیقه ضدگلوله، ماسک و اسلحه را بهصورت کاملاً تمیز و ضدعفونی شده به بازیکنها تحویل دهد.

بنا به درخواست اکثر علاقه مندان پینت بال در مجموعه, گلوله هایی که شما برای بازی پینت بال از آن استفاده میکنید تماماً رنگی بوده و مورد تأیید مجموعه هستند.